אודות החברה

הביטחון האישי שלכם

הצורך של כל אחד מאיתנו להבטיח את אשר בנה ועמל במו ידיו הינו חשוב וברור לנו, אנו מודעים לצורך שלך בעל הבית להבטיח את אשר בנית במו ידיך.

לכן אנחנו נותנים לך בטוחות /ערבויות כספיות המבטיחות את השבחת הבית שלך ובנין המגורים בו אתה גר. ערבויות אלה מבטיחות את הביצוע האיכותי לו אנו מחויבים, ואת התוצאה הסופית עליה אנחנו חתומים.

אנו מודעים לצורך שלך להרגיש בטוח. זה ברור לנו. אנחנו נעשה כל שביכולתנו לתת לך את הביטחון המלא שאכן בגן 26 זה בטוח.


ערכי החברה

שפע ושגשוג

גן 26 באמצעות תהליך תמ"א 38 ופינוי בינוי מסייעת לדיירים ומשפחותיהם ליהנות מחווית מגורים מתחדשת, בבניין מודרני ומפואר ומבית גדול חדש ומרווח יותר. התוצאה היא שפע ושגשוג תוך הגדלת ההון האישי והמשפחתי בעשרות אחוזים ללא כל הוצאה כספית מצדכם.

מחויבות, כבוד ואמון

על החברה - גן 26לויאליות כבוד ואמון הם הבסיס לפעילותינו, מהמפגש הראשון ועד למסירת המפתח ושנת הבדק שלאחריה.

גן 26 מחויבת לספק לדייריה - דיירי בנינים העוברים תהליך תמ"א 38, לסוגיו השונים: תמ"א 38 1 (שדרוג וחיזוק) או תמ"א 38 2 (הריסה ובינוי) את מגוון השירותים המקצועיים ביותר למען איכות חיים טובה ומשופרת תוך אמינות ושקיפות לאורך כל הדרך. החברה פועלת בכפוף לחוקים ולתקנות של משרד השיכון, עיריות והרשויות הממשלתיות המוסמכות בתחום.

תורת הידע

חתירה מתמדת למתן איכות ביצוע גבוהה, עמידה בלוחות זמנים ומתן מענה לצרכים המשתנים והייחודיים של דיירי הבניינים והמשפחות. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עובדים איכותיים על סמך אמינותם, ניסיונם, כישוריהם ויכולתם למלא את המשימות המורכבות בתכנון וניהול וביצוע פרויקטים בתחום תמ"א 38 בירושלים והתחדשות עירונית.

אנו מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עובדים איכותיים על סמך אמינותם, ניסיונם, כישוריהם ויכולתם למלא את המשימות המורכבות בתכנון וניהול וביצוע פרויקטים בתחום תמ"א 38 והתחדשות עירונית.

חדשנות

תמ"א 38 הוא מודל של חדשנות ,מדובר בתחום חדש יחסית בעולם הנדל"ן , בו יזמים מובילים יחד עם הדיירים תהליכים של התחדשות עירונית בשכונות ותיקות שמתחדשות לחיים חדשים ותוססים.

שירות

אנו בגן 26 מטפלים בדיירים תוך שמירה על קשר עדכני ורציף, ומחויבים לטיפול אמין מקצועי ומקיף, זהו ייעודנו, אנו מלווים את הלקוח בכל שלב ושלב, תוך ליווי הדייר / משפחה ומענה לכל צרכיה בתהליך התמ"א 38.

הנסיון וההתמחות


נדל"ן, בניינים, דירות, התחדשות עירונית, חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, תמ"א 38. מאחורי כל המושגים הללו יש מרקם אנושי חברתי עם צרכים, שאיפות וחלומות.

תפקידה של חברה מקצועית ואמינה ללוות את הדיירים מא'-ת' ולהבטיח שהדיירים יקבלו תמורה מלאה לאמון שהם נותנים ביזם שנבחר להוביל את התהליך.

צוות גן 26 הכולל אדריכלים, שמאים, מהנדסים ועורכי דין, מתייחס לכל דייר כעולם ומלואו וזהו סוד ההצלחה.

תפיסת גן 26 – אנו לא בונים בניינים חדשים, אנו בונים עתיד טוב יותר למשפחות ולקהילה בה אנו גרים.

הדיירים נהנים מ: חדר נוסף, מרפסת, ממ"ד, לובי מפואר, מעלית, חניון, מחסן וחיזוק מפני רעידות אדמה ללא כל עלות מצדם.

הבחירה בגן 26 בתחום תמ"א 38 בירושלים, היא בחירה נכונה מכיוון שבלב העשייה של החברה נמצאים הבית והקהילה, יצירת סביבת מגורים אופטימאלית לכל דייר ודייר.

הצוות המוביל


תמ"א 38 ופינוי בינוי, הינם תהליכים המחייבים שילוב של אנשי מקצוע מגוונים מהשורה הראשונה ובכללם מהנדסים, אדריכלים, מעצבי פנים, משפטנים, אנשי שיווק וכלכלנים. אנשי מקצוע אלה מחויבים לשמירה על אמות מידה מקצועיות, עבודה בסטנדרטים גבוהים תוך מחויבות לתכנון מקיף, ביצוע איכותי ועמידה בלוחות זמנים.

הון, מקצועיות וניסיון מקנה לגן 26 את המוניטין לו היא זוכה בביצוע תמ"א 38.


מליה אהרוני  משאש  – יו"ר החברה

מליה אהרוני משאש – יו"ר החברה

שותפה בגן 26 ובעלים של חברת M.A. HOLDINGS מארה"ב המתמחה בהשקעות ויזמות שהמטה המרכזי שלה בלוס אנג'לס. הקבוצה מתמחה בהשקעות ריאליות בנדל"ן. בשתי זירות עסקיות מרכזיות: נדל"ן למגורים ונדל"ן מניב מסחרי (מרכזי מסחר ובנייני משרדים).

יוסי בן-חיים

יוסי בן חיים - מנכ"ל

שותף ומשמש כמנכ"ל "גן 26" שימש לאורך כשני עשורים במגוון רחב של תפקידי ניהול בכירים בתחומי אסטרטגיה עסקית ושיווק נדל"ן. כמנכ"ל קולוני שיווק ופיתוח מיזמי נדל"ן ניהל שיווק נכסים ודירות למגורים בהיקף של למעלה מ 2 מיליארד ₪.

רבקה סטון

רבקה סטון- מנהלת תכנון ועריכת תוכניות

הנדסאית אדריכלות ותואר B.A בתרבות ממכללת ספיר. עבדה במשרדי אדריכלות בבאר שבע וכעצמאית, עד הצטרפותה לגן 26. עורכת תכניות אדריכליות בפרויקטים, ומנהלת קשר רציף בין הדיירים, האדריכלים והרשויות.

נטע גולדשטיין-צמח

נטע גולדשמידט-צמח – מנהלת לקוחות תמ"א 38

B.A בתולדות האמנות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. משמשת כמנהלת לקוחות בחברת גן 26 עם אהבה לעבודה, לאנשים, לאדריכלות, ולעיר ירושלים.

רואה חשבון הקבוצה – רו"ח מוטי שלום

רואה חשבון הקבוצה – רו"ח מוטי שלום

בעל משרד ראיית חשבון - משמש כרואה החשבון והנאמן של הקבוצה. מנהל ומלווה מזה מספר שנים חברות נדל"ן ויזמות , בעל ניסיון וידע רב.


עדי שריסט - ניהול ופיקוח הנדסי

עדי שריסט - ניהול ופיקוח הנדסי

עדי (אדריאן) שריסט מהנדס בניין B.SC מהטכניון - ומוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב MB.A , מעל 25 שנות ותק בתחום. ניהל ופיקח על עשרות אלפי יחיד' דיור ברחבי הארץ. עדי שריסט מהנדסים בע"מ דורג בין 100 המשרדים הגדולים בתחומו לשנת 2014 ע"י גלובס & DUN'S 100.

אלדד נתן – אדריכל

אלדד נתן – אדריכל

אדריכל ירושלמי, בוגר המחלקה לאכיטקטורה B.Arc מהטכניון, עוסק במגוון רחב של תחומי תכנון מגורים, מוסדות, מסחר, תחומי התמחות כוללים תכנון בנייה ועיצוב פנים של דירות, וילות, משרדים מוסדות לימוד ודת, ושיפור מבנים קיימים, בשנים האחרונות עסק גם בתחום ההתחדשות העירונית והתמ"א.

אלדד נתן – אדריכל

גיא איגרא אדריכלים

משרד גיא איגרא אדריכלים עוסק בקשת רחבה של עבודות תכנון, בינוי ערים שימור ונוף. אדר' גיא איגרא הוא בוגר המחלקה לארכיטקטורה בטכניון שהתמחה בעשרים וחמש השנים במלונאות, מגורים פרטיים ורוויים, מבני ציבור, משרדים ותכנון עירוני. בין השנים 1984-בתחום המגורים המשרד אחראי לשורה של פרויקטים כגון בניה פרטית צמודת קרקע עממית ויוקרתית, מגורי יוקרה, בתי דירות רבי קומות, תכנון שכונות בהרחבות קיבוצים ומתחמי מגורים של בניה רוויה.

Jerusalem Panorama: By Bienchido (Own work) [GFDL or CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0], via Wikimedia Commons